Steyr LG 110 Vario Zobacz większe

Steyr LG 110 Vario

Nowy

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Steyr LG 110 Vario jest wyczynowym, 1-strzałowym karabinem pneumatycznym kalibru 4,5 mm zasilanym sprężonym powietrzem. Posiada długą, grubościenną lufę zakończoną płaszczem, mechaniczny układ spustowy, rękojeść, kolbę i podpórkę o dużych możliwościach regulacji, absorber zmniejszający odrzut po strzale oraz mechanizm zewnętrznej regulacji prędkości wylotowej.

Każdy karabin sprzedawany jest w pudełku z tworzywa razem z kompletnymi, mechanicznymi przyrządami celowniczymi, zestawem obciążników, jednym zbiornikiem ciśnieniowym, adapterem do napełniania zbiorników, kompletem podstawowych narzędzi i metryczką. 
Wersje.
● Karabin dostępny jest w kolorze srebrno-czarnym (niklowana lufa, anodowany na srebrno szkielet, czarne części drewniane).
● Kolory zbiorników: srebrny, niebieski, czarny.
● Rękojeści:
- R/S (prawa mała)
- R/M (prawa średnia)
- R/L (prawa duża)
- L/M (lewa średnia)
● Oprócz tego dźwignia ładowania może być po stronie prawej albo lewej.
 
Dane techniczne.
 
dane wg Steyr
Kaliber4,5 mm
Długość*1110-1160 mm
Długość lufy450 mm
Długość linii celowniczej750-890 mm
Masa*    4665-5225g
Opór języka spustowego50-250 G
Maksymalne ciśnienie w zbiorniku200 atmosfer
* Dane uzależnione od ustawienia kolby i ilości obciążników.
 
Charakterystyka.
LG 110 Vario zewnętrznie wygląda jak LG 110 Match. Jednak dzięki specjalnym modyfikacjom pozwala na strzelanie zarówno na 10 m jak i 50 m. Charakteryzuje się idealną powtarzalnością prędkości wylotowej zarówno przy energii wylotowej 16 Jouli, a po łatwej i szybkiej zmianie nastawy zewnętrznego regulatora prędkości wylotowej ma idealną powtarzalność przy energii 7,5 Joula. Karabin jest seryjnie wyposażony we wszystkie akcesoria do wyczynowego strzelania na 10 m konkurencji olimpijskiej „Karabin pneumatyczny” rozgrywanej według regulaminu ISSF. Bardzo łatwo jest go przystosować do strzelania konkurencji „Field Target”. W tym celu należy tylko zdemontować płaszcz lufy z muszką, ustawić odpowiednią prędkość wylotową i w miejsce celownika zamontować lunetę.
Karabin ten bez żadnych kompromisów nadaje się do uprawiania obu wymienionych konkurencji. Dodatkowo, dzięki szynie, która znajduje się w dolnej części łoża, można zamontować pas i strzelać w pozycji leżącej.
LG 110 Vario jest przeznaczony głównie dla strzelców, którzy cenią różnorodność konkurencji oraz chcą uprawiać strzelectwo bez względu na pogodę i porę roku. Rozwiązania konstrukcyjne i wybrane parametry gwarantują bowiem indywidualny, płynny wybór energii wylotowej w zakresie od 7,5 do 16 Jouli.
Karabin ten posiada bardzo duże możliwości indywidualnego dopasowania: pełną regulację geometrii kolby, rękojeści, podpórki, języka spustowego oraz duży zakres regulacji układu spustowego.
 
cena 2119EUR

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Steyr LG 110 Vario

Steyr LG 110 Vario

Write a review