Steyr LG 110 HFT - model 2014 Zobacz większe

Steyr LG 110 HFT - model 2014

Nowy

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Steyr LG 110 HFT jest wyczynowym, 1-strzałowym karabinem pneumatycznym kalibru 4,5 mm zasilanym sprężonym powietrzem. Posiada długą, grubościenną lufę, mechaniczny układ spustowy, rękojeść, kolbę i podpórkę o dużych możliwościach regulacji położenia, absorber zmniejszający odrzut po strzale oraz mechanizm zewnętrznej regulacji prędkości wylotowej.

Każdy karabin sprzedawany jest w pudełku z tworzywa razem z jednym zbiornikiem ciśnieniowym, adapterem do napełniania zbiorników, kompletem podstawowych narzędzi i metryczką, ale bez lunety oraz bez specjalnego montażu do optyki. Karabiny posiadają natomiast standardowe szyny 11 mm do zamontowania optyki. 
Wersje.
● Karabin jest oferowany w trzech wersjach pod względem energii wylotowej:
- 7,5 Joula
- 16 Jouli
- 24 Joule
● Karabin dostępny jest w kolorze srebrno-czarnym (niklowana lufa, anodowany na srebrno szkielet, czarne części drewniane).
● Kolory zbiorników: srebrny, niebieski, czarny.
● Rękojeści:
- R/S (prawa mała)
- R/M (prawa średnia)
- R/L (prawa duża)
- L/M (lewa średnia)
● Oprócz tego dźwignia ładowania może być po stronie prawej albo lewej.
 
Dane techniczne.
 
dane wg Steyr
Kaliber4,5 mm
Długość*900-950 mm
Wysokość*180-230 mm
Długość lufy450 mm (do wyboru)
Masa3800 g
Opór języka spustowego50-250 G
Maksymalne ciśnienie w zbiorniku200 atmosfer
* Dane uzależnione od ustawienia kolby.
 
Charakterystyka.
Karabiny Steyra od lat należą do absolutnej czołówki świata wśród karabinów przeznaczonych do konkurencji „HFT
Karabin ten posiada bardzo duże możliwości regulacji i indywidualnego dopasowania: od pełnej regulacji geometrii kolby, rękojeści, podpórki, języka spustowego, poprzez duży zakres regulacji parametrów układu spustowego aż do szybkiej i łatwej regulacji prędkości wylotowej. Właśnie zastosowanie zewnętrznego regulatora prędkości wylotowej pozwala bardzo szybko dostosować karabin do zmiany typu lub partii produkcyjnej amunicji.
Dzięki reduktorowi o optymalnej charakterystyce, niklowaniu lufy oraz anodowaniu części aluminiowych i lakierowaniu drewna LG 110 bardzo dobrze spisuje się podczas zawodów na otwartej przestrzeni, przy dużych różnicach temperatury otoczenia oraz różnej wilgotności.
W 2011 roku model ten został zastąpiony karabinem o tym samym oznaczeniu, lepiej wyposażonym w standardzie, a także z dłuższymi lufą, łożem i zbiornikiem ciśnieniowym.
Powyżej opisany, starszy model, nie występuje w aktualnym katalogu Steyra, ale jest możliwość indywidualnego zamówienia.
 
cena 1949 EURO

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Steyr LG 110 HFT - model 2014

Steyr LG 110 HFT - model 2014

Write a review