Wiatrówka - Pistolet  Crosman T4 KT 4,5 mm Zobacz większe

Wiatrówka - Pistolet Crosman T4 KT 4,5 mm

Nowy

349,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Strzelająca zarówno śrutem kulistym (typ BB), jak i grzybkowym (typ Diabolo) replika pierwszego na świecie "plastikowego pistoletu" - słynnego Glocka 17 - kompozytowej broni policyjnej.

Realistycznych rozmiarów i wagi, wykonany z metalu i kompozytu, pistolet strzela śrutem z rewolwerowego magazynka umieszczanego za lufą. Otwarcie następuje po przyciśnięciu przycisku, którym w oryginale zwalnia się zamek pozostały w tylnym położeniu (zatrzask zrzutu zamka). Gniazdo magazynka zamyka się odciągając ruchomy zamek do tyłu. Pistolet posiada gwintowaną lufę.

Zastosowanie magazynka rewolwerowego (właściwie wianuszkowego) pozwala stosować zarówno śrut kulisty (typ BB), jak i grzybkowy (typ Diabolo).

Język spustowy działa w trybie DAO (Double Action Only - mechanizmu spustowego tylko podwójnego działania) i pracuje bardzo lekko i płynnie. Przy dużej prędkości wylotowej ma to niebagatelny wpływ na celność strzelania - zwłaszcza szybkiego, na dalsze dystanse. Spust posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym wystrzałem zlokalizowaną nad osłoną. 

Zasilanie odbywa się z jednorazowego naboju CO2 umieszczanego w rękojeści. Zastosowany zatrzask dźwigniowy zapewnia doskonałą szczelność układu i ułatwia szybką wymianę naboju. Aby wymienić nabój wystarczy uchylić tylną okładzinę chwytu i wciskając metalową blaszkę wysunąć z rękojeści w dół magazynek. Jeden nabój wystarcza na wystrzelenie ok. 50 śrucin, czyli 6 magazynków, a prędkość nadana śrutowi oscyluje wokół 150 m/s.

Oprócz standardowych, stałych przyrządów celowniczych (muszki oraz szczerbinki) pistolet pod lufą posiada szynę akcesoryjną w standardzie MIL-STD 1913 (szerzej znanym jako Weaver lub Picatinny) umożliwiającą montaż oświetlenia taktycznego lub celownika laserowego.

Pistolet ten należy do grupy pneumatycznych replik broni palnej krótkiej, które umożliwiają bezpieczny trening strzelecki przy zachowaniu znacznego realizmu. POLECAMY!

W zestawie, oprócz wiatrówki, otrzymujesz:
- 1 magazynek,
- okulary strzeleckie,
- 2 naboje CO2,
- 100 szt. śrutu Diabolo,
- zamek na spust typu Cros-Block.

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa:
- śrut BB - 150 m/s
- śrut Diabolo - 145 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J
Długość całkowita: 206 mm
Długość lufy: 104 mm
Waga: 598 g
Magazynek: rewolwerowy, 8 śrucin
Blokada mechanizmu spustowego
Tryb pracy: półautomatyczny, DAO
Producent: Crosman, USA

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, na posiadanie wiatrówki o energii kinetycznej poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie.

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Wiatrówka - Pistolet  Crosman T4 KT 4,5 mm

Wiatrówka - Pistolet Crosman T4 KT 4,5 mm

Write a review