Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S 4,5 mm Zobacz większe

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S 4,5 mm

Nowy

539,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Walther PPK/S to replika kultowego pistoletu WALTHER PPK (Polizei Pistole Kurz - Krótki Pistolet Policyjny). Pistolet pneumatyczny Walther PPK/S jest wierną kopią palnej wersji Walthera PPK, filmowej broni Jamesa Bonda.

Walther PPK/S - proste i wygodne rozwiązania techniczne połączone z niemiecką jakością i precyzją wykonania. Nawet zawodowcy potwierdzają, że jest on niezastąpiony podczas nauki strzelania i treningu.

ZASILANIE. Zasilająca pistolet kapsuła z gazem CO-2 mieści się w rękojeści. Montujemy ją po uprzednim zdjęciu nakładek. Gaz służy nie tylko do strzelania, jest też zużywany podczas przeładowania zamka. Prędkość początkowa kulki to ok. 110 m/s.

ŁADOWANIE. Magazynek załadowany piętnastoma kulkami o kalibrze 4.5 mm wsuwa się w rękojeść. Następnie, jako że PPK/s to broń bez samonapinania (to akurat drobna rozbieżność w stosunku do oryginału), należy odciągnąć zamek - napinając zarazem kurek - i spuścić go swobodnie.

STRZELANIE. Strzał... i jedna z najmilszych niespodzianek - Walther PPK/s jest wyposażony w system blow - back, który po strzale odrzuca do tyłu zamek i przeładowuje broń, napinając przy tym kurek. Z uwagi na masę zamka odrzut jest dużo silniejszy, niż można by się spodziewać. Zamek porusza się tak szybko, że liczba zastrzałów zależy jedynie od tego, jak prędko możemy naciskać spust. 15 sztuk amunicji można wysłać do celu nawet w ciągu 3 - 4 sekund, jeśli tylko strzelcowi uda się opanować pistolet.

  • Z Walthera PPK/S można strzelać z napinacza spustu poprzez przeładowanie pistoletu zamkiem lub odciągnięcie kurka.
  • Pistolet jest wyposażony w zewnętrzny bezpiecznik chroniący przed niekontrolowanym wystrzałem.UWAGA NA PODRÓBKI !!!

Tylko WALTHER PPK/S zakupiony z oryginalną kartą gwarancyjną firmy KOLTER - wyłącznego importera tych produktów - zachowuje wszystkie funkcje, w tym możliwość rozebrania w celu niezbędnej konserwacji. Podróbka jest pozbawiona tej funkcji.

Jako wyłączny importer i serwisant produktów WALTHER w Polsce informujemy, że nie serwisujemy pistoletów innych importerów sprzedawanych bez naszej oryginalnej, podstemplowanej karty gwarancyjnej. Nasz serwis nie będzie także przyjmował zleceń na odpłatne naprawy pistoletu PPK/s zakupionego u innego importera, bez karty gwarancyjnej firmy KOLTER.

Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej firmy KOLTER znajduje się poniżej tego opisu, w załączniku.

Dane techniczne:
- system BLOW-BACK - ruchomy zamek przy strzale
- prędkość początkowa: 110 m/s
- gładka lufa
- wymiary: 150 x 130 mm
- waga: 500 g
- 15-strzałowy
- kaliber: 4,5 mm BB (4,46 mm)
- metalowa konstrukcja

Okres gwarancji: 2 lata.

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S 4,5 mm

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S 4,5 mm

Write a review