Wiatrówka - Pistolet BERETTA 90 TWO kal. 4,46mm Zobacz większe

Wiatrówka - Pistolet BERETTA 90 TWO kal. 4,46mm

Nowy

269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Prezentowana tu replika dokładnie odzwierciedla broń zaprezentowaną w roku 2006 jako następcę legendarnego modelu M92 FS. 

Model 90 TWO powstał w odpowiedzi na międzynarodowy projekt  militarny żołnierza przyszłości, który we Włoszech nazywa się "Soldato Futuro". Replika tego modelu produkowana przez koncern umarex jest wiatrówką o pełnej mocy; celowo nie zastosowano systemu blow-back aby pełna energia gazu CO2 była wykorzystana do wystrzelenia kulki. Atutem tego pistoletu jest ruchomy metalowy zamek, który nadaje replice autentyzmu. 

Magazynek mieszczący się w rękojeści zawiera kapsułę CO2 oraz kulki i można go szybko wymienić dzięki systemowi DROP-OUT. Szyna WEAVER pod lufą umożliwia montaż osprzętu. W komplecie jest także osłona szyny.

Skuteczność, styl, tradycja

Firma Beretta istnieje od XVI wieku. Doświadczenie w produkcji broni jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wizerunek Beretty bazuje na konsekwentnym wdrażaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i wykorzystaniu postępu technicznego.

Niemiecka firma Umarex cieszy się dużą renomą między innymi dzięki możliwości produkowania wielu modeli Beretty w wersji pneumatycznej - 92 FS, Cx4 oraz Px4 Storm. Znaczek licencyjny Beretta na replikach Umareksa zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości produkcji i zachowania elitarnego stylu.


BERETTA - MARKA Z TRADYCJĄ

Firma BERETTA istnieje od blisko pięciuset lat. Założył ją we włoskim mieście Gardone rusznikarz Maestro Bartolomeo Beretta. 

Do początku poprzedniego wieku produkowała głównie broń długą, od czasów pierwszej wojny światowej wytwarza także pistolety - prawie całkiem zmonopolizowała dostawy tego rodzaju broni dla armii włoskiej. Pierwszą linię pistoletów BERETTY z zamkiem swobodnym, wprowadzającą charakterystyczną linię z dużym wycięciem na wierzchu zamka, zamyka słynny pistolet wzór 1934, czyli ulubiona broń brytyjskich agentów w latach pięćdziesiątych. Co ciekawe, w arsenale najsłynniejszego filmowego agenta był to poprzednik Walthera PPK/S, który pojawia się dopiero w czwartej książce cyklu.

Dziś BERETTA to koncern prężnie działający na całym świecie, który zdobywa liczne kontrakty wojskowe na dostawy nowoczesnej broni. Model Beretta M92F jest od 1989 roku główną bronią osobistą w armii amerykańskiej, a jednym z ostatnich sukcesów firmy jest uzbrojenie Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej w nowy pistolet Px4 Storm.

Niemiecki koncern UMAREX przy współpracy z BERETTĄ stworzył kilka bardzo udanych modeli broni zasilanych dwutlenkiem węgla, w tym wspomniane już M92F, Px4Storm, oraz Elite II i karabinek szturmowy Cx4.

UWAGA NA PODRÓBKI! Jako wyłączny importer i serwisant produktów firmy UMAREX w Polsce informujemy, że nie serwisujemy pistoletów innych importerów sprzedawanych bez naszej oryginalnej, podstemplowanej karty gwarancyjnej. Nasz serwis nie będzie także przyjmował zleceń na odpłatne naprawy pistoletów zakupionego u innego importera, bez karty gwarancyjnej firmy KOLTER. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej firmy KOLTER znajduje się poniżej tego opisu, w załączniku. 


Kabura nie wchodzi w skład zestawu.

Beretta Trademarks licensed by Beretta - Italy

Urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Dane techniczne: 
kaliber: 4,46mm, 
prędkość pocz. 125 m/s,
typ śrutu: Kulka stalowa BB 4,46mm
pojemność magazynka: 21 szt.
zasilanie: 12g kapsuła CO2
waga: 518g
długość całkowita: 215mm

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Wiatrówka - Pistolet BERETTA 90 TWO kal. 4,46mm

Wiatrówka - Pistolet BERETTA 90 TWO kal. 4,46mm

Write a review