Wiatrówka - Pistolet Bajkal MP-654K Makarov 4,5 mm Zobacz większe

Wiatrówka - Pistolet Bajkal MP-654K Makarov 4,5 mm

Nowy

589,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Wykonana w rosyjskiej fabryce broni Baikal, pneumatyczna wersja legendarnego PMM Makarov- solidna, ciężka, z doskonale odwzorowanymi elementami ruchomymi i z możliwością rozłożenia do czyszczenia jak oryginał. Jedna z nielicznych replik, które są produkowane w tych samych zakładach co oryginał i składają się w 90% z fabrycznych części ostrego pierwowzoru


Wspaniała wiatrówka dla wszystkich entuzjastów broni palnej. Docenią ją zwłaszcza fascynaci militariów rodem z ZSRR a także fani takich gier komputerowych jak S.T.A.L.K.E.R. czy Call Of Duty Vietnam.

Napęd dla śrutu stanowi sprężony dwutlenek węgla. Nabój CO2 12 g umieszczany jest w szkielecie oryginalnego magazynka, który mieści także zespół zaworu oraz 13 szt. śrutu kulistego stalowego 4,46 lub ołowianego 4,5 mm. Jeden nabój CO2 wystarcza na oddanie ok. 70 strzałów.

Spust pracuje w systemie SA/DA (Single Action / Double Action) co oznacza, że możliwe jest strzelanie zarówno z samonapinaniem, jak i po uprzednim odciągnięciu kurka - kciukiem lub poprzezruch zamka, co skutkuje lżejszą pracą spustu a tym samym poprawia celność strzelania.

Solidne wykonanie a także popularność tego pistoletu w dawnych krajach bloku wschodniego powodują, że jest on chętnie wybierany nie tylko przez osoby indywidualne ceniące ten model Makarova, lecz także przez grupy rekonstrukcyjne a nawet szkoły ochrony jako pełnowartościowy sprzęt szkolno-treningowy

Wykorzystanie oryginalnych elementów nie tylko zwiększa wrażenie obcowania z pistoletem bojowym, ale ma to także inne zalety, m.in. niemal identyczną obsługę (przeładowywanie, zdejmowanie zamka, blokowanie go w tylnym położeniu itd.). Od pierwowzoru wiatrówka różni się głównie kalibrem lufy (średnica zewnętrzna jest bez zmian) oraz śrubą dociskającą nabój CO2. 

Pistolet znajduje się w kartonowym pudełku.

 

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją. 
Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177) 
Prędkość początkowa: 140 m/s
Energia wylotowa pocisku: poniżej 17J
Lufa gwintowana
Wymiary: 161x127x35 mm
Waga z magazynkiem: 770 g
Pojemność magazynka: 13 śrutów
Producent: Baikal, Rosja

Przegląd

Brak komentarzy

Write a review

Wiatrówka - Pistolet Bajkal MP-654K Makarov 4,5 mm

Wiatrówka - Pistolet Bajkal MP-654K Makarov 4,5 mm

Write a review